İletişime Geç

S.S.S

Lamine parkede Uygulama Nasıldır.?

Yüzer sistemin altına aliminyum şilte,mantar,strafor yerleştirip üstüne lamine parke uygulaması yada zemine çift kompenantlı yapıştırıcı ile yapıştırarak uygulama şekli vardır.

Lamine parkede hangi uygulama tavsiyeniz?

Zeminin şap uygulaması saglam ve düzgün yapıldıysa yapıştırma sistemi tavsiye ederim.Ağacı zemine sabitlemek konfor ve ileride yıpranmadan kaynaklı yapılacak sistre de iyi sonuç alınır.

Neden lamine parke almalıyım?

Doğal olması, kullanıma hazır olması,masif parkeye göre ustalık hatalarının daha az olması suyuna ve sokrasınına preslendiği için zeminde çalışmasının masif parkeye oranla daha az olması.

Lamine parke nedir?

laminasyon, ısı ve basınç yardımıyla farklı yüzeylerin çeşitli baskı ve yapistırma yöntemiyle tek bir katman halinde kullanılmasıdır. Farklı ağaç türlerinin preslenip parke halini almasıdır.

Masif parke nedir?

Masif parke tamamı aynı cins olan ağaçtan yapılmaktadır.herhangi bir laminasyon yapılmamıştır. Farklı kalınlık ve ebatlardan yapılabilir.

Laminant parke nedir?

Laminant parke üstü parke görünümlü baskılı yüzey ortası genelde hdf ve alt katmanı da nem bariyeri görevi yapan bir yüzeyle kaplıdır.Genelde ahşap görünümlü doğal olmayan zemin kaplamadır.

Bize Ulaşın