İletişime Geç

Kurumsal

Sektörde 13 yıllık tecübeye sahip 2 arkadaşın (Ömer Yaşar Eroğlu - Burhan Akgüneş) iştiraki ile 1 Nisan 2013 tarihinde kurulan genç bir firmayız. Bu anlamda içinde bulunduğumuz sektöre yenilik ve renk katacağımıza inanarak ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek çıktığımız yola devam edeceğiz... Bünyemizde bulundurduğumuz lamine parke,laminant parke ,cilalı masif ,deck, iç ve dış kapı , mutfak ve duvar kağıdı ile toptan ve perakende olarak hizmet sunmaktayız .

Vizyon

Müşteri odaklı yaklaşımımız,sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetle perakende ve proje bazlı çalışmalarda tercih edilen bir çözüm ortağı olmak öncelikli hedefimizdir.

Misyon

Tecrübelerimiz, bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize kalitenin ve birçok seçeneğin bir arada olduğu çalışma ilkemizle hizmet vermekteyiz...

İletişime Geç
Galeri
Misyonumuz

Tecrübelerimiz,bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize kalitenin ve birçok seçeneğin bir arada olduğu çalışma ilkemizle hizmet vermek istiyoruz.

Hedeflerimiz

Parke sektörünün hizmet ve ürün kalitesi ile önde gelen ve tercih edilen firması olmak öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımız sunduğumuz kaliteli,güvenli hizmet anlayışımızla ,parakende , proje ve toptan bazlı çalışmalarımızla tercih edilen bir çözüm ortağı olmak öncelikli hedefimizdir.

Bize Ulaşın